7.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Valeč remizovala doma s Opatovem

14

Fotbalisté Valeče si připsali proti Opatovu remízu 1:1

V první půli branka nepadla

Valeč doma na pouť přivítala hosty z Opatova. V prvním poločase byl k vidění spíše bojovný fotbal na těžkém terénu bez větších šancí. Do vyložené šance se dostal domácí Martin Ludvík, ale byl vychytán gólmanem hostí. Obraz utkání se mohl změnit v 36. minutě, kdy dlouhý míč hostů propadl přes domácí obranu až na hostujícího útočníka, který střílel na vyběhnutého domácího gólmana Diviše, který po jeho střele reflektivně sahl rukou, bohužel pro něj ještě před velkým vápnem a tak rozhodčí Holý musel vytáhnout červenou kartu. Do branky se postavil útočník Ludvík a domácí hráli v deseti.

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Hosté se do žádného velkého tlaku proti oslabenému soupeři nedostávali, přesto šli v 58. minutě do vedení, to když se před brankou nejlépe zorientoval hostující kapitán Miroslav Kšír - 0:1. V 66. minutě utkání se síly na hřišti vyrovnaly, když neudržel nervy na uzdě hostující Šinkovský a za oplácení viděl druhou žlutou kartu. Domácí se přeci jen dočkali vyrovnání v 81. minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil hlavou Jan Ludvík - 1:1. Zápas pak už nic zásadního nepřinesl a tak se oba týmy o body rozdělily.

SK Valeč
Procházka Daniel, hráč: Bojovné utkání, které příliš fotbalové krásy nepřineslo a skončilo zřejmě zaslouženou remízou.