7.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Studenec zvítězil v Moravských Budějovicích B

14

Fotbalisté Moravských Budějovic B si připsali proti Studenci porážku 0:1

Hosté se ujali vedení

Moravské Budějovice B přivítaly na svém hřišti fotbalisty ze Studence. Oba celky si v minulém kole připsaly výhru. Moravské Budějovice si zastřílely na půdě beznadějně posledních Rouchovan, kterým nadělily dvanáct kousků. Studenec si naopak poradil s rezervou Šebkovic, kterou na svém hřišti dokázal porazit 4:2. Zápas se hrál za velmi chladného fotbalového počasí. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali

přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na
svém místě. Až přišla 22. minuta a první gólová radost hostujícího celku,
o kterou se postaral Jiří Strnad - 0:1. Domácí se pak snažili ještě
alespoň vyrovnat, ale do konce poločasu již žádná branka nepadla,
takže se docházelo do kabin za hubeného vedení hostujícího týmu. Diváci
se tak určitě měli do druhé půle na co těšit s vidinou domácího otočení skóre.

Hosté si výhru pohlídali

Druhý poločas nepřinesl žádnou branku ač příležitosti ke skórování byly. Jenže pozorné obrany i brankáři obou týmů žádný obdržený gól nedopustil. Hostujícímu týmu to ale vadit nemuselo, protože si přenesli do druhého poločasu dvougólové vedení, které také nakonec s přehledem uhájil a připsali si tak tři body za výsledek 0:1.

SK Moravské Budějovice B
O. Dvořák [-] - O. Nedvědický [-] (46. P. Benda [-] ) , O. Fedra [-] (46. F. Haza [-] ) , J. Kodajek [-] , Z. Škoda [-] , M. Buďa [-] , M. Premar [-] , M. Premar [-] , J. Liška [-] (75. O. Kvapil [-] ) , R. Szabó [-] , J. Povolný [-]

TJ Sokol Studenec
F. Hájek [-] - M. Chalupa [-] (81. A. Štěpánek [-] ) , J. Nováček [-] , T. Nejedlý [-] , P. Rousek [-] , L. Matějek [-] (46. J. Januška [-] ) , J. Holoubek [-] , J. Strnad [-] (81. J. Melkes [-] ) , V. Kučerňák [-] , R. Turoň [-] , K. Mrňa [-]

ŽK: 84. J. Nováček .
Hráči zápasu: R. Szabó - F. Hájek .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: VRZAL Vlastimil - OKOŠ Jaroslav (N), TUROŇ Rudolf (N).