5.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

35. M. Tobolka , 68. M. Tobolka - 49. R. Mezlík (p.)
13

Fotbalisté Radotic si připsali proti Studenci domácí výhru 2:1

Domácí o gól lepší

Radotice přivítaly na svém hřišti fotbalisty ze Studence. Radotice budou chtít navázat na výhru 2:1 z Rouchovan. Studenec naopak chtěl odčinit poslední domácí zaváhání s Okříškami B, což ho připravilo o neporazitelnost. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali

Domácí rozhodli ve druhé půli

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, kteří si vybojovali ve 49. minutě pokutový kop, který proměnil Radek Mezlík a vyrovnal na 1:1. Domácí celek však chtěl všechny body nechat na svém hřišti a k tomu jim dopomohl druhou brankou v zápase Michal Tobolka - 2:1. Domácí celek pak již své vedení uhájil a připsal si tři body.