3.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Šebkovice B doma otočily zápas s Mohelnem

11

Fotbalisté Šebkovic B si připsali proti Mohelnu další první podzimní výhru

Hosté o gól lepší

Šebkovice B přivítaly na svém hřišti fotbalisty fotbalisty Mohelna. Oba celky vstoupily do nové sezóny rozdílně. Nováček z Mohelna využil oba domácí zápasy k výhrám nad Okříšky B respektivě Radoticemi a nemohly si přát lepší vstup do sezóny. Šebkovice B naopak nezískaly ani v jednom zápase bod, když podlehly Koněšínu doma 6:1 a na půdě nováčka ze Slavic 4:1. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali

přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na
svém místě. Až přišla 20. minuta a první gólová radost hostujícího celku,
o kterou se postaral Michal Smejkal - O:1. Domácí se pak snažili ještě

o vyrovnání , ale do konce poločasu již žádná branka nepadla,
takže se docházelo do kabin za hubeného vedení hostujícího týmu. Diváci
se tak určitě měli na co těšit s očekáváním domácího probuzení.

Domácí dokázali otočit zápas

Ve druhém poločase se domácím podařilo hned ve 47. minutě, kdy vyrovnal Stanislav Zikmund na 1:1. Touha domácího celku po první výhře byla korunována v 67. minutě kdy se střelecky prosadil David Bílek - 2:1. Hostům se již do konce zápasu nepodařilo prosadit.