2.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Mohelno opět zvítězilo

13

Fotbalisté Mohelna si proti Radoticím připsali již druhou podzimní výhru

Domácí o dva góly lepší

Nováček z Mohelna odehrál i druhý zápas sezóny na domácí půdě. Tentokrát domácí přivítali mužstvo z Radotic, které v minulém kole porazilo Slavice 4:1 a dal se tedy očekávat kvalitní zápas. Hosté vkročili do zápasu lépe, hráli ve větším tempu a po chybě domácí obrany se v 5. minutě ujali vedení zásluhou M. Lišky. Stav zápasu - 0:1. Domácí začali zvyšovat tempo a dostávat se do gólových šancí. Jednu z nich překazil hostující obránce, ovšem nedovoleným způsobem, kdy v pokutovém území zasáhl míč rukou, rozhodčímu nezbývalo nic jiného, než nařídit pokutový kop. Toho se ujal T. Jeřábek a ve 12. minutě střelou k tyči vyrovnal na 1:1.

Domácí si výhru pohlídali

I druhý poločas se nesl v duchu řady šancí, ale žádná neskončila za zády brankářů. Mohelno se snažilo si pohlídat výsledek zápasu. Od 66. minuty dohrávali hosté v 10, jelikož J. Vyhnálek obdržel druhou žlutou kartu a následně byl vyloučen. Mohelno mělo více prostoru a pramenily z toho zajímavé šance. V síti ovšem skončila až ta v 83. minutě, kdy po krásném centru M. Ondráčka umístil hlavou míč do brány P. Horký. Stav zápasu - 4:1.

Do konce zápasu se toho již moc nestalo a Mohelno si tak připsalo další 3 důležité body do tabulky.

TJ Mohelno
Jeřábek Tomáš, hráč: Soupeř na nás nastoupil intenzivním presinkem a z toho vytěžil první branku… Poté jsme z penalty vyrovnali na 1:1, což nás nakoplo a týmovým výkonem jsme otočili stav zápasu. Pochvalu zaslouží celý tým, který se semkl a bojoval až do konce.