2.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Koněšín porazil Moravské Budějovice B

9

Fotbalisté Koněšína si proti Moravským Budějovicím B připsali další tři body

Domácí se ujali vedení

Koněšín v rámci druhého kola svedl souboj s rezervou Moravských Budějovic a měl to být vyrovnanější duel, než minulý týden. Hosté rozhodně svoje kvality potvrdili, působili po celý zápas fotbalovějším dojmem, ale fotbal se hraje na góly a těch se podařilo Koněšínu vstřelit víc. Hned svůj první brejk v šesté minutě zužitkoval domácí Čermák – 1:0, ale větší klid na kopačky domácích to nepřineslo. Působili totiž nervózním dojmem, čemuž i přizpůsobili svoji taktiku hrát na brejky. Další z nich se po půl hodině hry podařilo proměnit Nováčkovi, kdy se potvrdilo známé „nedáš – dostaneš“ – 2:0. Za tohoto stavu se pak šlo i do kabin, ale ne úplně to odpovídalo dění na hřišti.

Domácí si výhru pohlídali

Domácí nezachytili začátek druhé půle a hned po třech minutách snížil hostující Michal na 2:1. Zápas tak byl znovu otevřený. Další vzruch přineslo až vyloučení budějovického Kundruma po hodině hry, který na hranici velkého skluzem zkosil domácího Nováčka a byl po tomto zákroku okamžitě vyloučen. Z následného trestného kopu ale nebylo nic. Pak Koněšín dostal další možnost k uklidnění poté, co rozhodčí nařídiI penaltu po zákroku na domácího Čermáka, ale Badura touto možností pohrdl, resp. ho vychytal brankář hostů. Definitivní uklidnění přišlo až nějakých pět minut před koncem, kdy výhru domácích stvrdil svým druhým gólem v zápase Čermák – 3:1

SK Moravské Budějovice B
Dvořák Ondřej , hráč: Určitě jsme toužili si odvézt nějaký bod z Koněšína, ale bohužel se to nepodařilo.