1.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

--

Čáslavice zvládly dohrávku s Moravskými Budějovicemi B

53. M. Buďa (p.) - 2. M. Šimek , 5. M. Šimek , 88. M. Rada
3

V dohrávce 1. kola zvítězily na svém hřišti Čáslavice nad Moravskými Budějovicemi B 3:1

Domácí dvakrát udeřili v úvodu

Dohrávaný zápas v Čáslavicích se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí Začátek utkání byl že strany domácíchsnový. Hned ve 2. minutě dostal domácí tým do vedení kanonýr Marcel Šimek - 1:0. O dvě minuty později pak stejný hráč zvyšoval na 2:0. Hosté se naštěstí oklepali nepouštěli domácí do větších akcí. Přesto přišla pro hosty další rána, když musel po vyloučení z 35. minuty opustit fotbalové hřiště Josef Povolný.

Domácí si výhru pohlídali

Hostům jakoby oslabení vyhovovalo a v 53. minutě si vybojovaly pokutový kop, který proměnil Miroslav Buďa 2:1. Domácí se tak strachovali až skoro do samého závěru, kdy v 88. minutě pečetili výhru Milan Rada - 3:1.