12.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

Lipník otočil zápas v Blatnici

12

Fotbalisté Blatnice si připsali proti Lipníku domácí porážku 1 :3

Domácí se ujali vedení

Blatnice přivítala na svém hřišti fotbalisty Lipníku. Lipník si v minulém kole vyšláply na Vladislav, kterou porazil na vlastním hřišti 3:1. Naopak Blatnice utržila debakl na půdě Výčapů, kde prohrál 6:0. Určitě tak Blatnice toužila odčinit svůj poslední nezdaru. Zápas se hrál za nepříjemného fotbalového počasí. Začátek zápasu se domácímu týmu skvělé povedl, když již v 6. minutě

Hosté otočili zápas ve svůj prospěch

Začátek druhého poločasu pak rozhodl o osudu zápasu. A domácí z něj radost rozhodně neměli. Nejprve se hosté dočkali z první akce ve 47. minutě vyrovnání, když se trefil Zbyněk Svoboda - 1:1. O minutu později bylo v táboře hostí ještě veselejší, když během pár okamžiků hosté zásluhou Aleše Kisely otočili na 1:2. Stejný hráč pak přidal v 57. minutě svůj druhý gól a Lipník již vedl o dvě branky. Domácí se probrali pozdě a jejich snaha alespoň na vyrovnání skončila na pozorné obraně hostí.

SK Blatnice
J. Holík [-] - D. Lojka [-] , L. Tomšíček [-] , M. Trnka [-] , M. Karásek [-] (63. J. Šimek [-] ) , M. Hutař [-] , Z. Eberl [-] (82. P. Činčera [-] ) , M. Sova [-] , O. Smolka [-] (72. J. Dusík [-] ) , Z. Nedvědický [-] , L. Kratochvíl [-]

Hajduk Lipník
F. Rohony [-] - J. Jonáš [-] , D. Vozár [-] , A. Kisela [-] (66. J. Procházka [-] ) , Z. Svoboda [-] , Š. Vala [-] , M. Mašeja [-] (82. T. Brabenec [-] ) , T. Kutálek [-] , J. Brabenec [-] , M. Tretera [-] , P. Burian [-]

ŽK: 80. Z. Nedvědický , 85. J. Šimek .
Hráči zápasu: M. Hutař - A. Kisela .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: MACEK Ivo - VRZAL Vlastimil, TRETERA Karel.