7.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

22. P. Petz , 69. P. Petz
15

Fotbalisté Vladislavi si připsali proti Třebelovicím povinnou domácí výhru 2:0

Domácí se ujali vedení

Vladislav přivítala na svém hřišti fotbalisty z Třebelovic. Vladislav bude opět patřit k aspirantům postupu, ale v minulém kole si připsali ostudou porážku 4:0 od Hartvíkovic, které ale budou vždy těžkým protivníkem. Třebelovice naopak měly z minulého kola radost, když zvítězily 4:2 nad Novými Syrovicemi. Obě mužstva od začátku utkání hráli kombinační fotbal, zprvu utkání to byla spíše taková oťukávaná z obou stran. Do první šance se dostal po kolmé přihrávce Petz P. a v souboji  tváří tvář brankáři nekompromisně proměnil. Hostě hrozili především ze standardních situací, ovšem bez gólového efektu. Do konce prvního poločasu ještě Petze P. vychytal hostující brankář.

.

Domácí si výhru pojistili

Ve druhém poločase se domácím nedařilo přidat uklidňující branku, když neproměnovali svoje šance. To se nakonec povedlo, když domácí kapitán předložil do prázdné branky míč Petzovi P, který tak stanovil konečné skóre.

.

TJ Vladislav
Martének Aleš, hráč: Chtěli jsme odčinit prohru z minulého kola a udržet si domácí neporazitelnost, což se nám povedlo.

P. Otruba [-] - J. Martinovský [-] , M. Chalupa [-] , J. Orálek [-] - M. Hort [-] (72. K. Čihal [-] ) , F. Nováček [-] (82. L. Petz [-] ) , J. Slíva [-] , D. Veleba [-] , F. Macek [-] (72. D. Ležák [-] ) - O. Krátký [-] (84. M. Tůma [-] ) , P. Petz [-]