6.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

10. R. Zmeškal (p.) , 16. D. Zmeškal , 18. R. Zmeškal , 33. M. Kouřilek , 73. O. Dufek , 77. R. Nikrmajer (p.) , 79. O. Dufek
15

Fotbalisté Jaroměřic si v zápase s Výčapy připsali další destrukci po prohře

Hosté rozhodli již v první půli

Jaroměřice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Výčapů. Jaroměřice se zatím v okresním přeboru trápí a po pěti kolech uzavírají tabulku bez zisku jediného bodů a navíc obdržely již čtyřicet branek. V minulém kole dostaly výprask od Chlístova 8:0. Ovšem celý zápas musely odehrát pouze v devíti lidech. Výčapy měly také co napravovat, protože nestačily na svém hřišti Myslibořicím, kterým podlehly 1:3. Hosté rozhodli o své výhře prakticky na začátku prvního poločasu. V 10. minutě otevřel skóre zápasu Richard Zmeškal - 0:1. V 16. minutě se opět trefil Zmeškal, ale tentokrát David - 0:2. No a v 18. minutě již vedli hosté 0:3 a znovu se do střelecké listiny zapsal Richard Zmeškal. Domácí tak opravdu pořádně zmeškal začátek zápas. Do konce poločasu dostali navíc ještě jednu branku, o kterou se postaral ve 33. minutě Michal Kouřílek a hosté tak prakticky rozhodli o své výhře v prvním poločase - 0:4.

Hosté ještě skóre navýšili

Druhý poločas byl už jen prakticky formalitou. Přesto ještě hosté dokázali vstřelit další tři branky. O dva zásahy se postaral Ondřej Dufek a jednou se zapsal do střeleckých statistik Radek Nikmajer.