6.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

--

Třebelovice porazily Nové Syrovice

11. J. Rakušan , 20. M. Máca , 74. M. Máca , 84. M. Máca (p.) - 9. M. Sosnar , 38. M. Sosnar
15

Fotbalisté Třebelovic si v zápase s Novými Syrovicemi připsali důležitou domácí výhru 4:2

Oba týmy vstřelily po dvou gólech

V prvním poločase byla vidět vyrovnaná hra a poločasový výsledek tomu odpovídá. Jako první využil zaváhání domácí obrany Sosnar.Domácí okamžitě odpověděli, Rakušan obral váhajícího obránce hostů a samostatný únik proměnil. O pár minut později strhnul vedení na domácí stranu Máca po centru z pravé strany.Před poločasem hostující Sosnar běžel sám na Nesibu a pěkným lobem vyrovnal.

Domácí rozhodli ve druhé půli

Hned na začátku druhé půle domácí Michal podrazil unikajícího útočníka a od rozhodčího uviděl červenou kartu.Poté měli více ze hry hosté, ale domácí hrozili z rychlých brejků. Jeden takový využil Máca a po úniku po pravé straně propálil hostujícího Nováka.Hosté pak zahodili dvě šance na vyrovnání. Výhru pro domácí tak na konci ještě pojistil Máca proměněným pokutovým kopem po faulu na Tesaře.