5.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

Lipník doma proti Náměšťi B nezaváhal

15

Fotbalisté Lipníku si v zápase s Náměšťí B připsali jasnou domácí výhru 5:2

Domácí o dva góly lepší

V zápase domácí konečně dokázali převahu přetavit gólově a po 20 minutách vedli již o 3 góly. Skóre zápasu otevřel Ondřej Molák a další dvě branky přidal Aleš Kisela - 3:0.Bohužel to jim trochu uškodilo a ztratili koncentraci a soupeře pustili více do hry, který ještě do poločasu dal branku, o kterou se postaral ve 41. minutě Adam Křivánek - 3:1.

Domácí ještě skóre navýšili

V druhém poločase domácí vstoupili aktivněji do zápasu, nicméně soupeř pojejich dírách v obraně byl ten, který skóroval, nicméně rozhodčí jim trochu v tomto pomohl a gól neuznal. Poté domácí v rychlém sledu přidali další 2 branky a bylo po zápase.

Hajduk Lipník
Fišer Radim, trenér: Chtěl bych pochválit za výkon teprve 16ti letého brankáře Bazalu, který nám přišel vypomoct z dorostu.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice B
Eliáš Jiří, hráč: Prvních dvacet minut nám hrubě nevyšlo. Díky nekoncentrovanosti a ospalému vstupu do utkání jsme záhy prohrávali 3:0. Díky snížení na 3:1 krátce před koncem prvního poločasu jsme nastoupili do druhého s cílem dát kontaktní branku. Což se nám podařilo, ale k překvapení všech sudí Šabacká pro údajný faul na 15ti letého domácího brankáře gól neuznala. Bohužel už jsme nenašli na dobře hrajícího supeře dostatek sil na odpor a soupeř nás dvoumi slepenymi goly poslal domu s prázdnou. Gratuluji Lipníku k zasloužené výhře.

A. Bazala [-] - D. Vozár [-] , R. Šťáva [-] , M. Vala [-] , Z. Svoboda [-] (61. R. Fišer [-] ) , L. Žák [-] , O. Molák [-] , A. Kisela [-] (77. D. Králík [-] ) , P. Burian [-] , T. Kutálek [-] (67. J. Jonáš [-] ) , V. Mašeja [-] (46. T. Brabenec [-] )

A. Štolfa [-] - T. Rabušic [-] (63. M. Křivánek [-] ) , S. Sedlák [-] , V. Kopuletý [-] , M. Veselý [-] , A. Křivánek [-] , M. Preisner [-] , F. Tomek [-] , M. Matoušek [-] , J. Eliáš [-] , M. Štolfa [-]

ŽK: 82. M. Veselý .
Hráči zápasu: A. Kisela .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: ŠABACKÁ Lucie - VÍDENSKÝ Bohumil, TRETERA Karel.