5.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

Chlístov deklasovaly oslabené Jaroměřice

14

Fotbalisté Chlístov si v zápase s Jaroměřicemi připsali jasnou výhru

Domácí dali oslabenému soupeři šest gólů

Slávia Chlístov přivítala na svém hřišti fotbalisty z Jaroměřic. Byl to zápas dvou posledních celků. V minulém kole si oba týmy žádný bod nepřipsaly. Chlístov neuspěl na půdě aspiranta postupu z Myslibořic po divokém průběhu 7:4. Jaroměřice hrály před svýma fanouškama a opět dostal od Blatnice brankový příděl. Tentokrát jen v uvozovkách pět gólů po výsledku 1:5. Ve čtyřech zápasech dostaly Jaroměřice již 32 gólů. Hosté dorazili na zápas pouze v devíti lidech. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek zápasu se domácímu týmu skvělé povedl, když již ve 2. minutě

musel hostující gólman lovit míč za svými zády, když se dokázal zapsat
do střelecké listiny Jakub Uhlíř - 1:0. V 11. minutě pak zvyšoval na 2:0 Pavel

Špaček a tím vlastně bylo o domácí výhře rozhodnuto. Do konce poločasu

hrajícího prakticky na jednu branku přidali ještě každý po dvou brankách

Miroslav Svoboda a Karel Kocmánek, kteří stanovili poločasové skóre na 6:0.

Domácí ještě skóre navýšili

Do druhého poločasu domácí prostřídali, ale zároveň ubrali z tempa. V 51. minutě ještě dokázal vstřelit hattrick Miroslav Svoboda a domácí vedli 7:0. Na konečných 8:0 pak upravil v 67. minutě střídající Vojtěch Kučera.