5.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Třebelovice zaskočil domácí Hartvíkovice

14

Fotbalisté Hartvíkovic si v zápase s Třebelovicemi připsali nečekanou porážku gólem z 86. minuty

V první půli branka nepadla

Utkání hrané o pouťovém víkendu v Hartvíkovicích začali lépe domácí a hned po pár minutách si vypracovali téměř stoprocentní šanci. Po centru z pravé strany se na malém vápně dostal k balónu osamocený Nováček, toho ale výborným přesunem vychytal brankář Krejčí. O chvíli později mohl otevřít skóre zápasu domácí Kafka z pěti metrů však nedokázal usměrnit svůj pokus do odkryté brány. Své šance si pak začali vytvářet i hráči Třebelovic. Povedenou dalekonosnou ranou dokázali rozezvučet břevno. O chvíli později měli další vyloženou šanci, kdy Máca převzal na polovině hřiště míč, dokázal obejít tři hráče domácích a svou střelu poslal jenom do tyče. Přes všechny šance, které byly v prvním poločase k vidění se šlo nakonec do kabin za stavu 0:0.

Hosté rozhodli o své výhře v závěru zápasu

Druhý poločas nabídl divákům mnohem méně pohledných akcí. Domácí nedokázali branku hostí ohrozit již téměř vůbec a hosté si vypracovali šanci jedinou. V 86. minutě dokázali hráči Třebelovic zachytit nepřesnou rozehrávku na středu hřiště. Následoval nákop za obranu, který si zpracoval Rakušan do běhu a střelou podél brankáře Chalupy rozvlnil síť. V závěrečných minutách se Hartvíkovice snažil vytvořit tlak, který by vedl ve vyrovnání. Třebelovice si však náskok dokázali uhlídat

TJ Třebelovice
Máca Marek, hráč: V prvním poločase nás zachránil Kuba Krejčí, když zneškodnil dvě velké šance domácích a na druhé straně domácí dvakrát zachránila brankové konstrukce po Mácovi střele. Ve druhém poločase jsme byli jednoznačně lepším týmem na na konci se nám podařilo vstřelit kýžený gól.