4.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

27. T. Kalay - 13. M. Sova , 28. M. Sova , 73. M. Sova , 75. M. Sova , 89. M. Trnka
16

Fotbalisté Jaroměřic si v zápase s Blatnicí připsali další porážku

Hosté o gól lepší

Jaroměřice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Blatnice. Jaroměřice vstoupily i díky oslabenému kádru do nové sezóny katastrofálně. V prvních třech zápasech si nejenže nepřipsali žádný bod, ale navíc obdržely již 27 branek. V minulém kole dokonce dostaly od Vladislavi dvanáct branek. Naopak Blatnice dokázala poprvé zvítězit, když porazila na svém hřišti adepta postupu Myslibořice po výhře 1:0. Zápas se hrál za příjemného, ale pochmurného počasí. Po počáteční oťukávané se ve 13. minutě ujali vedení hosté, zásluhou jejich kanonýra Milana Soví - 0:1. Domácí celek bojoval a jejich snaha byla odměnou za vyrovnávací gól že 27. minuty, o který se postaral Tomáš Kalay - 1:1. Jenže domácí tým se radoval z vyrovnávajícího gólu pouhou minutu, protože vedení zpět získal hostům opět Milan Sova - 1:2. Přesto měli domácí šancí ve druhém poločase zabojovat o první podzimní body.

Hosté ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase domácí drželi dlouho šanci na bodový zisk, ale v tu chvíli opět za úřadoval Milan Sova, který v 73. a 75. minutě vstřelil dva góly a celkově jeho čtyři branky znamenaly, že všechny body po putují do Blatnice - 1:4. Tečku za zápasem pak udělal v 89. minutě Michal Trnka - 1:5.

FK Jaroměřice nad Rokytnou
Hambálek Tomáš: Do 70.minuty to byl vyrovnaný zápas, pak jsme ale fyzicky odpadly.

M. Kašparides [-] - P. Hadraba [-] , T. Ryšavý [-] , T. Diviš [-] , D. Vydra [-] , D. Částek [-] , K. Vybíral [-] , T. Přibyl [-] , T. Kalay [-] (74. O. Pavelec [-] ) , R. John [-] , T. Hambálek [-]