3.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

Výčapy zvítězily nad Novými Syrovicemi

12

Fotbalisté Výčapů si v zápase s Novými Syrovicemi připsali první podzimní výhru

Domácí o gól lepší

Výčapy přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Nových Syrovic. Nové Syrovice začaly novou sezónu slušně. Po úvodní remíze na půdě loňského účastníka IB třídy z Blatnice, přišla na řadu domácí výhra nad Chlístovem 3:2 zásluhou zlepšené druhé půle. Výčapy naopak nestačily v prvním kole doma na Lipník a v minulém kole přivezl, bod za remízu 2 :2 že hřiště Horního Újezdu. Na podzim loňského ročníku se radovaly ve Výčapech hosté, kteří zde zvítězili 3:1. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali

přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na
svém místě. Až přišla 26. minuta a první gólová radost domácího celku,
o kterou se postaral David Zmeškal - 1:0. Domácí se pak snažili ještě
své skóre navýšit, ale do konce poločasu již žádná branka nepadla,
takže se docházelo do kabin za hubeného vedení domácího týmu. Diváci
se tak určitě měli na co těšit s očekáváním domácího vítězství.

Domácí rozhodli až ve druhé půli

Na začátku druhého poločasu se postaral v 51. minutě o vyrovnání Tomáš Lang - 1:1. Domácí celek ale toužil po první výhře sezóny, což se mu podařilo v 75. minutě zásluhou Martina Semeráda - 2:1.