1.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

Výčapy doma nestačily na Lipník

9

Fotbalisté Výčapů si proti Hajduku Lipník připsali nečekanou porážku 1:2

V první půli branka nepadla

V prvním zápase nové sezóny přivítaly Výčapy na svém hřišti fotbalisty z Lipníku. Oba celky se pohybovaly v klidném středu, ale určitě chtěly více pohybovat na postupových pozicích. Výčapy mohly hlavně litovat nepovedené podzimu. Oba týmy se naposledy utkaly v rámci posledního kola minulého ročníku. Takže vlastně znovu po devíti týdnech. A i poslední vzájemný zápas nabídl vyrovnanou podívanou s nerozhodným výsledkem 1:1. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Za příjemného podzimního počasí se hrál ze začátku

Hosté urvali výhru ve svůj prospěch

Vše podstatné bylo k vidění na začátku druhé půle. Nejprve dostal domácí tým do vedení v 50. minutě David Zmeškal - 11:0. Hosté se ale z této branky brzy oklepali a v 54. minutě bylo zásluhou Aleše Kisely vyrovnáno  na 1:1. V 58. minutě pak dokonal obrat Tomáš Kutálek - 1:2. Ve zbytku utkání se sice domácí snažili o vyrovnání, ale všechny body nakonec putovaly do Lipníku.

Sokol Výčapy
M. Kouřilek [-] - S. Renát [-] , M. Semerád [-] , J. Pecka [-] (60. L. Kašpárek [-] ) , O. Pánek [-] , T. Matoušek [-] , T. Pecka [-] , D. Zmeškal [-] , L. Jeleček [-] , M. Dobeš [-] , S. Merta [-] (77. L. Nikrmajer [-] )

Hajduk Lipník
F. Rohony [-] - L. Žák [-] (46. D. Vozár [-] ) , A. Kisela [-] , Z. Svoboda [-] (59. J. Procházka [-] ) , V. Mašeja [-] , M. Vala [-] (80. T. Kratochvíl [-] ) , O. Molák [-] , P. Burian [-] , T. Kutálek [-] (59. J. Jonáš [-] ) , J. Brabenec [-] , M. Tretera [-]

ŽK: 11. T. Matoušek , 45. S. Merta - 53. P. Burian , 70. D. Vozár .
Hráči zápasu: T. Matoušek - F. Rohony .
Počet diváků: 128. Rozhodčí: KOLAŘÍK Aleš - ADAMENKO Vasyl, LIUSIK Dmytro.