11.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2022-2023

--

Zasloužené domácí vítězství Slavoje a posun na prozatímní 4. místo v tabulce

61. M. Drápal , 84. V. Novotný (p.) - 33. O. Plachý
9

Poslední utkání 11. kola Poutník ligy se odehrálo na Budíně v Žirovnici mezi domácím B-týmem a Tatranem Červenou Řečicí. Domácí v minulém kole remízovali v Jiřicích, hosté prohráli na domácím pažitu 5:1 s Ústrašínem.

Výhru domácích stvrdil pokutovým kopem Novotný

V neděli se na Budíně se odehrálo poslední utkání podzimní části. První poločas aktivněji začali domácí, kteří si vytvořili několik brankových příležitostí, ovšem bez úspěchu a hosté to dokázali potrestat. V jediné šanci Tatranu ve 33. minutě prošel Plachý přes tři hráče, obstřelil brankáře domácích a poslal hosty do vedení. Po prvním poločase tedy Tatran odcházel do kabin s jednogólovým náskokem. Ve druhém poločase už se domácí dočkali, když přesnou střelou z hranice vápna vyrovnal Drápal v jednašedesáté minutě. Ke konci utkání krásně vyvezl míč domácí Houška, jenž byl ve vápně faulován a z pokutového kopu rozhodnul šest minut před koncem zápasu Novotný. Žirovnice si opět doma vybojovala tři body a na konci podzimu se umístili na čtvrtém místě.

FC Slavoj Žirovnice B
K. Suskó [-] - J. Metlička [-] , J. Pfauser [-] (46. S. Koudelka [-] ) , O. Kolář [-] (23. O. Havlů [-] ) , M. Rušil [-] (46. D. Bezchleba [-] ) , M. Drápal [-] , M. Kořínek [-] (80. V. Dufek [-] ) , V. Ježek [-] , P. Houška [-] , P. Rysl [-] , D. Bednář [-]

TJ Tatran Červená Řečice
L. Duška [-] - T. Dohnal [-] (79. T. Novák [-] ) , V. Pulda [-] , O. Plachý [-] , J. Duchan [-] , T. Obranec [-] , A. Sabriev [-] (78. S. Sabriev [-] ) , D. Roubal [-] , J. Dýnek [-] , L. Chvalkovský [-] , T. Peroutka [-]

ŽK: 28. P. Rysl , 80. M. Kořínek - 90. L. Chvalkovský .
Počet diváků: 103. Rozhodčí: CVEKL Jan - KOLÁŘ Patrik (N), GAUPMANN Vít (N).