9.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Utkání mezi Pacovem a Ústrašínem skončilo remízou

10

V 9. kole se odehrál v Pacově duel mezi domácím Slavojem B a Ústrašínem. Domácím se již tři kola nepodařilo vyhrát, hostům se podařilo za celý podzim pouze dvakrát remízovat.

Bezbrankové utkání

V prvním poločase se do šancí dostával více Slavoj. Velkou šanci měl za domácí Csévar, jenž šel sám na brankáře, kterého obešel, ale zakončit do prázdné brány se mu nevydařilo. Ústrašín se do gólové akce také dostal a branku proměnil, ale nebyla uznána, jelikož rozhodčí odpískal ruku. Ostatní šance se hostím nepodařily po úspěšných akcích zakončit do sítě. Kolem 70. minuty hosté faulovali domácího Vítámváse rukou do obličeje. Pokutového kopu, který rozhodčí odpískal, se ujal domácí kapitán Pučálek, kterému se penaltu nezdařilo proměnit. Do konce utkání měli šancí domácí mnoho, avšak do branky míč dotlačit nedokázali. Do šaten se tedy odcházelo za konečného výsledku 0:0.