Rezerva Lokomotivy vyhrála na hřišti Neděliště o dvě branky

78. O. Nosek - 15. M. Tichý , 80. D. Vrbata , 90. D. Vrbata
4

Domácí velké množství šancí neproměnili, buď nepřesností v koncovce nebo si vylámali zuby na gólmanovi hostí Němcovi. Do vedení dostal hosty zkušeně Tichý, v závěru poločasu zahodil šance Lokády Tuček a šestnátiletý debutant Vrbata. Napravil to na konci druhé půle a dokonce dvakrát. Nejprve domácí deset minut před koncem srovnali, ale odpověď hostí byla okamžitá. Poměr vyložených šancí, potažmo střel byl, cca 15:7.

Ohlédnutí za zápasem poslal Martin Šmied, děkujeme!

SK Neděliště
R. Joneš [-] - P. Kopečný [-] , J. Kořínek [-] , J. Bauer [-] , S. Stránský [-] (46. J. Zákravský [-] ) - J. Zeman [-] (46. M. Ponikelský [-] ) , O. Matyásko [-] (68. R. Barnet [-] ) , T. Stanner [-] , O. Nosek [-] , J. Jírek [-] - J. Kopta [-]

TJ Lokomotiva Hradec Králové B
J. Němec [-] - M. Bartoněk [-] , P. Babka [-] , J. Pára [-] , L. Svatoň [-] - L. Vostrovský [-] , D. Vrbata [-] - M. Tichý [-] (46. P. Jaroš [-] ) , T. Tuček [-] , M. Šmied [-] (56. D. Bouška [-] ) - O. Franc [-]

ŽK: 89. O. Franc .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: Grossman Martin - STANNER David (N), VODÁK Daniel (N).