13.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Zbůch těsným výsledkem poráží Třemošnou

4

Třemošná doma přivítala Zbůch. Po velmi vyrovnaném zápase zápase nakonec Zbůch vítězí tím nějtěsnějším rozdílem a to 0:1.

Těsné vedení po půli

Do první půle vstoupili lépe hosté ze Zbůchu, po pár šancích se dokázali i prosadit už v 11. minutě. Tečovanou střelu dokázal brankář vyrazit a pozorný Jan Hrdlička ml. sebral míč a dorazil ho do brány. Poté se hra více vyrovnala a více šancí měli domácí. Spousta jejich střel končila vedle nebo je zneškodnil svými zákroky brankář hostí. Do kabin se tedy šlo za stavu 0:1.

Bezbranková druhá půle

V druhé půli už hosté kontrolovali hru. Vypracovávali si penaltu, kterou ale neproměnili, ani následnou dorážku. Když už se domácí dostali do šance, tak je skvělými zákroky zneškodnil brankář hostů Pavel Malý. Branku už jsme v druhém poločase neviděli a tak Zbůch vítezí v Třemošné 0:1.

TJ Baník Zbůch
Roman Prokop: Čekalo nás velmi těžké utkání, které jsme zvládli v náš prospěch. První půle vyrovnaná, kdy jsme se prosadili hned ze začátku utkání a v druhé jsme už byli lepší a kontrolovali hru. Děkuji všem klukům za odvedený výkon.

TJ Tatran Třemošná
P. Žalud [-] - J. Dobrý [-] , L. Vít [-] (30. M. Lavička [-] ) , V. Mareš [-] , T. Eisenhammer [-] , D. Mašek [-] , P. Dobrý [-] , V. Eisenhammer [-] (85. J. Körner [-] ) , J. Pašek [-] (85. R. Hilgart [-] ) , J. Vurm [-] , V. Sidoran [-]

P. Malý [-] - M. Pominchuk [-] , J. Hrdlička [-] , A. Prokop [-] , D. Hájek [-] , M. Klečka [-] , J. Hrdlička [-] , D. Hrabák [-] , R. Pfeifer [-] , P. Kaločai [-] , T. Bártek [-]

ŽK: 70. T. Eisenhammer - 7. A. Prokop , 21. D. Hájek , 40. R. Pfeifer .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: BOHUN Josef - MACHALA Miloslav (N), KLEČKA Aleš (N).