6.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Trnová vyhrává v Nýřanech

8

Nýřany doma přivítali hostující Trnovou. Nýřany měli před tímto zápase o 4 body více než Trnová. Hosté si však v Nýřanech připsali přesvědčivé vítězství a dotahují se tak na pouhý jeden bod.

První půle rozhodla

Hosté z Trnové byli v první půli lepší. To potvrdili hned třemi brankami. Tu první si připsal už v 24. minutě Patrik Mazák. Dále už však úřadoval Pavel Chocholatý. Ten si připsal během prvního poločasu hned dvě branky a to v 32. minutě a v 37. minutě. Během prvního poločasu se nic významnějšího neudálo, a tak poločas končí za stavu 0:3

Hosté přidali ještě branku a domácí neproměnili penaltu

Druhá půle probíhala opět úplně stejně jako ta první. V 57. minutě dostali domácí Nýřany šanci snížit. Červenou kartu za jasné zmaření brankové příležitosti dostal červenou kartu Patrik Kříž. Následnou penaltu ale domácí nedokázali proměnit. A jak se říká: nedáš, dostaneš. V 63. minutě přidal poslední branku zápasu Pavel Chocholatý. Ten tak zkompletoval hattrick. Do konce zápasu už se stav neměnil a tak utkání skončilo za stavu 0:4.

TJ Nýřany
Martin Niedermayer: Utkání bylo z naší strany hodně špatný. V 58. minutě jsme neproměnili penaltu a pár šancí v závěru utkání. Výsledek ale odpovídá dění během zápasu.

TJ Nýřany
M. Rosol [-] - M. Kalibán [-] , J. Šindler [-] , M. Prach [-] , J. Strádal [-] , P. Šteffel [-] (41. J. Pospíšil [-] ) , A. Aliyev [-] , J. Niedermayer [-] , L. Šlégl [-] , M. Routschka [-] , D. Routschka [-]

TJ Sokol Trnová
J. Finklar [-] - P. Mazák [-] , Z. Hojer [-] , P. Chocholatý [-] , P. Dolejš [-] , P. Vodička [-] (68. J. Webr [-] ) , J. Šoffr [-] , M. Hauzner [-] , P. Kříž [-] , M. Fišer [-] (14. L. Kučera [-] ) , M. Chocholatý [-]

ŽK: 48. P. Kříž . ČK: 57. P. Kříž .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: MESTL Vlastimil - ROUTSCHKA Roman (N), ŠMÍDL Milan (N).