7.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2022-2023

--

Kalaš skóruje dvakrát a odváží si domů výhru

39. P. Vacek - 26. D. Kalaš , 79. D. Kalaš
8

Domácí měli podle slov zástupce trenéra převahu, nakonec si ale hosté i přesto odvezli výhru.

Do kabin se odchází s remízou

Zápas začínal pomaleji, hosté se párkrát nezúčastnili soubojů a zdálo se, že domácí budou mít převahu. Kalašovi se ale povedlo trefit branku po rohu ve 26. minutě, čímž se hosté dostali do vedení. Domácí stihli před přestávkou bod oplatit a to střelou od Vacka ve 39. minutě. Ve 43. minutě obdržel host Kryvorot žlutou kartu.

Kalaš se trefuje podruhé

Hosté si ve druhém poločasu vedli lépe, podle jejich pocitů to ale stále "nebylo ono". Byly rozdány dvě žluté karty, první pro hosta Červeňáka v 53. minutě a druhá pro domácího Horna v 88. minutě. K získání posledního bodu a vítězství použili hosté stejnou metodu jako v prvním poločase a to gól po rohu. Trefil se opět Kalaš a domů si odvezli skóre 1:2

TJ Union Plzeň
Petr Starý: "Od začátku se nám nedařilo. Byli jsme všude pozdě, soubojů jsme se často ani nezúčastnili, domácí tak měli trochu převahu. Dostali jsme se do vedení po rohu, ale Litice ještě před přestávkou po naší chybě srovnaly. Druhý poločas byl od nás trochu lepší, ale nebylo to pořád ono. Asi bychom brali i bod, ale dokázali jsme dát druhý stejný gól opět po rohu a na konci už jsme to udrželi."