6.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

--

--

Dvě žluté karty a pět celkových gólů, to vše se událo na nedělním zápasu Letné proti Liticím

25. J. Svoboda , 64. P. Domin , 91. V. Skalský - 22. M. Horn , 59. T. Voves
9

Litice získaly první bod, bohužel náskok neudržely

Zápas začínal poměrně opatrnou hrou od obou stran. V prvních 20. minutách si oba týmy získaly pár šancí, bohužel je ani jedna strana nedokázala dostatečně zužitkovat. Skóre se poprvé změnilo ve 22. minutě, zásluhou hostujícího Horna, který se prosadil střelou k tyči. Vedení hostům však dlouho nevydrželo, jelikož ve 25. minutě skóre dorovnal domácí Svoboda. Úspěšně získal přihrávku od Sýkory a zabodoval. Do kabin se šlo ve stavu 1:1.

Kindl získává druhou žlutou kartu

Hosté v 59. minutě využili rychlého brejku a zásluhou Vovese se dostali do vedení 2:2. Domácí odpověděli rychle, a to střelou od Domina v 64. minutě. Hosté museli od 79. minuty hrát pouze v deseti, kvůli druhé žluté kartě pro Kindla. Během nastavení přišel zlomový okamžik, hosté sice zastavili průnik Sýkory, bohužel za cenu červené karty. Výhoda přímého kopu ze slibné pozice byla pro Letnou osudová. Hosté ji sice zablokovali, avšak domácí Skalský se rychle zorientoval a střelou k tyči zajistil výsledné skóre 3:2 pro Letnou.

Autorka reportu: Jana Daňková