4.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

--

7

Do Štědré dorazil Bochov a bylo na co koukat. Bylo k vidění hodně šancí a osobních soubojů. První poločas byl bez branek, pálit začali oba celky až ve druhém dějství.

První půle bez branek

V úvodu utkání bylo vidět spoustu nepřesností a chyb ve štěderské hře. Štěderští chybovali hlavně ve středu hřiště a nedařilo se jim dostávat do útoku.

Bochov více držel balón a udával tempo hry, zatímco domácí spoléhali na své rychlé útočníky a těžili z protiútoků.

Do první vážnější šance se po odraženém balónu z vápna dostal Tvrdek, který napřáhl zpoza šestnáctky, ale jeho pokus prosvištěl vedle pravé tyče domácích.

V další šanci se ocitl Machala, jehož pokus se bohužel pro hosty rovněž nevešel mezi tři tyče.

V prvním poločase jsme gól neviděli a do kabin se šlo za stavu 0:0.

Tlak Štědré

Do druhé půle Štědrá vstoupila lépe, svou hru zpřesnila a začala jí fungovat mezihra.

V 53. minutě domácí zahrávali standardní situaci z 35ti metrů, ke které se postavil Trojan. Ten poslal nadýchaný centr do vápna, na který si skvěle naběhl Bártko a hlavou překonal brankáře hostů. 1:0.

Nedáš - dostaneš. V 60. minutě uháněli tři útočníci Štědré na branku Bochova, ale domácí Kováč nevyřešil situaci úplně nejlépe a gól z toho nebyl. Naopak hosté rychle rozehráli svou útočnou akci a po centru z pravé strany se do hlavičky ve vápně dostal osamocený Janáček, který se v zakončení nemýlil a vyrovnal.

O šest minut později se ale opět radovali domácí. Po pěkné průnikové přihrávce mezi obránce se dostal do samostatného úniku Vlach, který prostřelil brankáře a Štědrá šla opět do vedení.

V 79. minutě se povedlo Štědré zvýšit na rozdíl dvou branek. Postaral se o to Vojík, který dokázal s přehledem zakončit svůj nájezd a přidal Štědré tzv. pojistku.

Tímto výsledkem zápas skončil a Štědrá se může stále těšit z neporazitelnosti.

TJ Sokol Štědrá
P. Pánek [-] - B. Nekola [-] , T. Vošta [-] , J. Trojan [-] , L. Vitner [-] - A. Karnoll [-] , D. Vojík [-] (89. F. Vojík [-] ) , J. Bártko [-] (77. V. Profant [-] ) - M. Kováč [-] , J. Vlach [-] - A. Bachmann [-]

FK SMB Bochov
R. Záluský [-] - T. Štěch [-] , M. Janáček [-] , F. Machala [-] , R. Adam [-] (46. D. Šaradín [-] ) , K. Tvrdek [-] , J. Tomka [-] (77. T. Kupský [-] ) , J. Škoda [-] , D. Hejhal [-] , J. Dočkal [-] , J. Hikl [-]

Počet diváků: 30. Rozhodčí: Kozák Rudolf - ŠEJBA Vladimír (N), VONŠOVSKÝ Roman (N).