4.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

V přestřelce s Útvinou byly šťastnější Vojkovice

7

Devět branek mohli vidět diváci, kteří se přišli podívat na zápas Vojkovic s Útvinou.

Rychlé dva góly Vojkovic

V první půli byli o něco aktivnější vojkovičtí, avšak hosté těžili hodně z brejkových situací a zápas byl velmi vyrovnaný.

Ve 24. minutě využil chyby v obraně Matoušek, kterému se povedlo prostřelit Vodičku, a poslal tak domácí do vedení.

Hosté se dočkali vyrovnání, a to ve 38. minutě, kdy se prosadil Paluch.

Jenže potom přišla rychlá odpověď Vojkovic, které dvěma brankami odskočili na 3:1. Postaral se o ně Matoušek a Kypta.

Do poločasové přestávky se šlo za tohoto stavu.

Dokonání hattricku

Do druhého poločasu poslali útvinští útočníka Ungra, což se ukázalo jako skvělý tah.

Ungr udržel spoustu balónů a i díky němu se začalo Útvině více dařit v útoku.

Ve 49. minutě Ungr snížil na 3:2 a bylo zaděláno na drama.

V 58. minutě si však opět vzali domácí zpět své dvoubrankové vedení, a to znovu po zásluze Matouška, který završil hattrick.

Útvina se však nehodlala vzdát a v 79. minutě opět snížila. Zase v tom měl prsty Ungr, který přesně zamířil a procedil míč za gólmanova záda.

Útvina se hnala za vyrovnáním a do otevřenější obrany se dostal unikající Barth, který zvýšil na 5:3.

Poslední slovo měla Útvina, a to když ještě v závěru snížil Brázda.

V poslední minutě Útvina zahrávala rohový kop, na který šel i brankář Vodička, ale na vyrovnání to bohužel nestačilo, a tak si Vojkovice drží svou stoprocentní úspěšnost a po pěti odehraných kolech mají 15 bodů. Naopak Útvina okusila pachut porážky.

TJ Sokol Útvina
Martin Michalec: "Utkání bylo hodně vyrovnané, bojovalo se o každý metr a občas se schylovalo i k nějakým zákeřnostem, které byly podle mě zbytečné. Myslím si, že kdejaký rozhodčí by rozdal i nějakou červenou kartu. Každopádně od prvního týmu tabulky jsem čekal trochu větší kvalitu. My jsme to Vojkovicím hodně usnadnili, dělali jsme zbytečné chyby, které soupeř trestal. Měli jsme na to uhrát nějaký bod, ale našimi chybami jsme se o ně připravili a je z toho první prohra v sezóně."