1.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2022-2023

--

O vítězi v Bochově rozhodla až druhá půle a rychlé dva góly

52. M. Sikora , 54. M. Sikora , 71. T. Hejl
5

V Bochově byl k vidění velmi vyrovnaný zápas, který po bezbrankovém prvním poločase rozhodly dvě rychlé trefy ve druhém dějství.

Remízový první poločas

První půle byla spíše o soubojích a boji o střed hřiště. Ani jeden z týmů se nedostával do moc šancí.

Přesto měl možná o něco více ze hry Bochov, který sice měl dvě slibné šance, ale bohužel je bochovští nedokázali přesně zakončit.

Do poločasu se toho moc nestalo a do druhé půle se šlo za stavu 0:0.

Rychlé dva góly rozhodly

Ve druhé půli nastoupili aktivněji domácí, avšak nevypracovali si žádnou nebezpečnou situaci.

V 52. minutě využil chybu v domácí rozehrávce Sikora a poslal Roli do vedení 0:1.

Tentýž hráč skóroval hned o dvě minuty později, kdy opět využil chybu domácích a hosté zvýšili na 0:2.

Na domácích byla vidět frustrace a nechuť, z čehož pramenil třetí gól, o který se postaral Hejl. Hosté si tak dokráčeli pro klidné vitězství s nulou.