28.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , 2022-2023

--

--

--

--

Neskutečný obrat! Prazdroj otočil utkání s Touškovem čtyřmi góly v poslední desetiminutovce

11. J. Pavlíček , 81. M. Vachovec , 82. M. Vachovec , 84. M. Vachovec (p.) , 89. J. Titěra - 21. J. Anděl , 62. M. Karas , 65. J. Anděl (p.) , 80. M. Karas
1

Neuvěřitelný obrat viděli diváci na utkání Prazdroje B proti Touškovu B. Po vyrovnaném prvním poločase hosté vstřelili tři branky a ještě v 80. minutě směřovali k pohodlnému vítězství 4-1. Domácí ovšem předvedli comeback z říše snů a čtyřmi góly během 8 minut utkání otočili!