8.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

--

Březí vyprovodilo Vacov osmi góly

16

Po vítězném derby s Dubem čekalo Březí Vacov, který minulé kolo porazil doma Vltavici.

Už od prvního poločasu bylo Březí lepší a po přihrávce Bartůňka poslal domácí v 6. minutě do vedení Beránek. Ve 25. minutě domácí zvýšili svůj náskok zásluhou Kapuscinského, který umístil ránu k tyči. Poslední slovo v prvním poločase měl asistent u první branky Roman Bartůněk, který po rohovém kopu ve 38. minutě zvýšil už na 3-0. Poločas skončil tedy jednoznačně pro domácí.

Druhý poločas začal opět rychlým gólem domácích, když se v 50. minutě podruhé prosadil Kapuscinský. Pátou branku ze sítě lovil hostující brankář Vacova v 65. minutě z penalty, kterou proměnil Řezník. Poté ale obdržel červenou kartu za svůj zákrok Jehlík a i hosté se z následné akce zásluhou Hozmana prosadili. Vedení o pět branek ale vrátil Březí v 72. minutě Bartůněk, který proměnil druhou penaltu Březí a hned z následné rozehrávky zvýšil na 7-1 další dvougólový střelec Řezník. Pětačtyřicetiletý útočník dokonal navíc v 83. minutě hattrick, když se prosadil nádhernou ranou do šibenice po přímém kopu. Poslední branku přidal v 90. minutě mladý záložník hostů Milan Švec, kterému je pouhopouhých patnáct let. Nic to nemění ale na tom, že Březí porazilo Vacov 8-2.

FC Vlachovo Březí B
J. Kouba [-] - V. Le [-] , O. Škopek [-] , L. Řezník [-] , J. Noha [-] , F. Šťoural [-] , V. Marek [-] , M. Honomichl [-] , D. Kapuscinský [-] , J. Bušek [-] , R. Bartůněk [-]

SK Vacov C
J. Hödl [-] - S. Pšenička [-] , J. Obranec [-] , O. Novák [-] , J. Svoboda [-] , T. Novák [-] , V. Beňo [-] , J. Obranec [-] , D. Král [-] , L. Vůcha [-] , M. Bláha [-]

ŽK: 54. R. Bartůněk , 71. J. Bušek - 62. J. Svoboda , 82. A. Matějka , 85. V. Beňo . ČK: 67. P. Jehlík .
Hráči zápasu: L. Řezník .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Heinzl Václav - MAJER Luboš (N), ČTVRTNÍK František (N).