7.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

Strunkovicím vystřelil tři body kapitán Turek

12. J. Hálek , 64. M. Turek - 18. J. Čech
15

Do „Mexika“ přijela v neděli Borová Lada, která chtěla navázat na vítězství nad C týmem z Vacova. Béčko Strunkovic ale chtělo navázat na zatím jediný domácí zápas, který domácí vyhráli 3-0.

A domácí začali výborně, když je ve 12. minutě poslal do vedení Hálek. Hosté ale dokázali už v 18. minutě odpovědět zásluhou Čecha. Další šance už branky nepřinesly a poločas tak skončil 1-1.

Druhý poločas přinesl opět vyrovnanou hru a opět se také domácí ujali vedení. V 64. minutě prostřelil brankáře Dvořáka kapitán domácích Miroslav Turek. Hosté se tlačili opět za vyrovnáním, ale všechny jejich šance pochytal brankář Trněný. Domácí nakonec udrželi těsné vedení í přes mohutný závěr hostů. Tečkou zápasu byla situace po konci utkání, kterou nezvládl hostující Miko, který obdržel červenou kartu po ostré kritice na rozhodčího právě za ukončení zápasu.