7.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

--

Přestřelku ve Vacově ovládli domácí

15

C tým Vacova čekal souboj o tři body proti týmu z Horní Vltavice, kterému se též, jako domácím, letos zatím nedaří.

První branku vstřelil domácí Vacov v 18. minutě, když se prosadil Voldřich. Za šest minut zvýšil náskok domácích na 2-0 tentokrát svojí brankou Kordík. Hosté dokázali do poločasu snížit, když se ve 37. minutě poprvé v zápase prosadil David Tesař. Poločas tedy skončil těsným vedením domácích.

Druhý poločas začal opět brankou domácích, kteří se tentokrát prosadili zásluhou Svobody už po minutě hry. Tato branka rozhodila hráče Vltavice a ti začali kupit chyby. V 53. minutě to už bylo 4-1, když se prosadil Novák a pátou branku domácích přidal za dalších čtrnáct minut Hozman. Domácí se uklidnili a hosté se ke konci zápasu dostali i ke svým šancím, které využili. Nejprve snížil na 2-5 v 81. minutě Demeter a poslední branku přidal dvě minuty před koncem svým druhým gólem Tesař. To ale nic nezměnilo na tom, že Vacov porazil Horní Vltavici. Nakonec při skóre 5-3.

SK Vacov C
J. Hödl [-] - S. Pšenička [-] , J. Obranec [-] , J. Svoboda [-] , T. Novák [-] , O. Novák [-] , F. Voldřich [-] , J. Obranec [-] , J. Kopáčik [-] , L. Vůcha [-] , T. Mrázek [-]

TJ Vltava Horní Vltavice
J. Tesař [-] - R. Kurej [-] , V. Hundsnurscher [-] , D. Tesař [-] , D. Demeter [-] , A. Grubner [-] , L. Psotka [-] , J. Falář [-] , J. Fořt [-] , J. Jirků [-] , M. Falář [-]

ŽK: 40. J. Svoboda - 41. R. Kurej . ČK: 77. R. Kurej .
Hráči zápasu: D. Tesař .
Místo: Vacov. Počet diváků: 70. Rozhodčí: ŠUPÍK Miroslav - HEINZL Václav, ČEJKA Tomáš (N).