5.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Staňkov uspěl za tři body

11

Domácí společenství nepotvrdilo bojovný výkon z Rapšachu a naopak po ostudném výkonu proti Staňkovu po zásluze prohráli.

První poločas

Domácí sice postrádali svého špílmachra Jirku Herzoga,ale to neomlouvá jejich ostudný výkon proti celku ze Staňkova.Tomu stačila jednoduchá hra plná důrazu na míči a byli všude v úvodní půlhodině dříve.Domácím chyběla myšlenka a lehkost nahrávek od svého výše uvedeného středového hráče, neměli bojovnost,elán, prostě nic.Hosté dopředu hrozili pouze rychlými brejky, které ale zatím nic nepřinesly. Přitom domácím v posledních patnácti minutách doslova darovali obrovskými chybami více než tutovky.Jenže domácí "paliči" nejenže netrefili ani prázdnou branku,ale ani snad 30 metrů osamocený útočník Trsek si nedokázal poradit se stojícím gólmanem hostí Černochem a trefil ho do nohy, kterou jen instinktivně vytáhl.Domácí do poločasu mohli v klidu vést minimálně 2:0, to se ale nestalo.

Druhý poločas

Matador Černoch odchytal výborný zápas i ve druhé půli a domácí k ničemu nepustil, ti byli ještě horší než v první půli a tak se stalo otřepané nedáš-dostaneš. Poprvé Staňkov zahrával roh a zcela volní asi 4 hráči hostí měli jednoduchou pozici a jeden z nich se trefil snad z metru malého vápna do sítě 0:1. Zde se musel červenat i gólman Koranda. A podruhé vyšel tentokrát hostům jeden brejk a upravili na konečných 0:2.   autor: Jiří Samec

TJ Sokol Halámky/Hranice
Jiří Samec (vedoucí mužstva): "Dnes nemám slov,stál proti nám dle mého hratelný soupeř ze Staňkova,ale my jsme doslova propadli.Vůbec jsme nepředvedli výkon z Rapšachu,naopak jedním slovem tragédie.Sice nám chyběl Jirka Herzog a jeho myšlenka a lehkost,ale Staňkov jsme prostě měli jednoznačně u nás na velkém hřišti přejet i bez něho, bez výmluvy. Navíc když nám svými chybami daroval obrovské šance, které se snad nedají nedat. Ale ano v našem provedení se dají nedat.Druhá půle byla úplně katastrofa a hostům stačili k výhře dvě možnosti. Rychle na to zapomenout, protože tabulkou se propadáme doslova hrůzostrašně."

L. Koranda [-] - R. Adensam [-] , R. Duda [-] , P. Kollmann [-] , J. Macho [-] , E. Decker [-] - M. Slavík [-] , P. Novák [-] , A. Havel [-] - M. Svoboda [-] , T. Trsek [-]

TJ Hraničář Staňkov
L. Černoch [-] - A. Bednář [-] , P. Jecha [-] , R. Mikeš [-] , O. Zajíček [-] - M. Neumann [-] , V. Matuška [-] - J. Panský [-] , K. Zajíček [-] - D. Píšan [-] , L. Hešík [-]

ŽK: 68. M. Slavík - 77. R. Mikeš .
Počet diváků: 25. Rozhodčí: KOŘÍNEK Luboš - TRSEK Josef (N), ČURDA František (N).