10.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Strmilov porazil Chlum 3:1, rozhodl konec druhé půle

27

Zatímco první poločas moc šancí nenabídl a do kabin se šlo za nerozhodného stavu, ve druhém poločase se diváci dočkali dvou branek. Další šance domácí sice nevyužívali a už to vypadalo, že remíza vydrží až do konce. Strmilovský Martin Novák zareagoval dvěma trefami v závěru a vystřelil domácím tři body.

TJ Jiskra Strmilov
K. Lehejčková: Zápas začal v poklidném tempu. Strmilov byl lepším týmem, ale ve 25. minutě inkasoval po hrubé chybě gólmana, který neudržel míč v náruči. Otěže zápasu měli nadále v rukou domácí. Střeleckou smůlu se podařilo prolomit ve 44. minutě, kdy Lehejček kousek za půlkou napálil míč, který zapadl za záda hostujícího brankáře. Na konci poločasu se na hřišti strhla šarvátka díky rozhodčímu, který zápas nezvládal a neodpískal penaltu pro domácí po zákroku na Nečedu. Oba týmy se o poločasu uklidnili a nadále se hrálo v docela klidné atmosféře. Strmilov nic dalšího hostům nedovolil. Domácí si vytvořili nespočet jasných gólových příležitostí. Radosti jsme se ale dočkali až v 79. minutě, kdy Dvořákovu nahrávku lehce tečoval Novák a míč skončil v síti. O deset minut později znovu upravil skóre na konečných 3:1 Novák. Tuto příležitost si vytvořil sám a mazácky obešel gólmana.

J. Kubíček [-] - D. Hanzal [-] , V. Kupec [-] , F. Procházka [-] , M. Novák [-] , J. Dvořák [-] , O. Nečeda [-] , T. Dohnal [-] , J. Hudec [-] , D. Sedlák [-] , M. Lehejček [-]

TJ Jiskra Chlum u Třeboně
M. Špale [-] - D. Kříž [-] , L. Řepa [-] , M. Čáp [-] , J. Matoušek [-] - M. Němeček [-] , T. Šniager [-] , R. Novák [-] , P. Eliáš [-] - J. Řepa [-] , J. Hájek [-] -

ŽK: 26. M. Lehejček , 37. O. Nečeda - 66. M. Čáp , 73. M. Němeček , 81. P. Eliáš .
Hráči zápasu: M. Novák , M. Lehejček .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Náprava Miroslav - PŘIBYL Marek (N), CEPÁK Jiří (N).