1.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2022-2023

--

Chlum ztratil tříbrankový náskok, proti Novosedlům bere pouze bod

2. J. Řepa , 8. R. Flaška , 49. J. Hájek , 53. R. Flaška - 28. D. Kroupa , 70. J. Voldřich , 72. E. Vohák , 82. R. Poborský (p.)
19

Fotbalisté Chlumu se v divokém zápase rozešli s Novosedly smírně 4:4. V utkání si postupně vypracovali až tříbrankový náskok, nakonec ovšem byli rádi za remízu poté, co v poslední minutách zápasu proměnil pokutový kop kapitán Roman Poborský.

SK Novosedly n. Než
Jiří Nohava (trenér): Měli jsme špatné vstupy do obou dvou poločasů, Všechny góly co jsme dostali se mi zdály darované. Kluky musím pochválit, že v docela emotivním zápase nesložili zbraně a ze stavu 1:4 v náš neprospěch to dotáhli až na 4:4. Ke konci utkání se domácí pouze jen bránili a kdyby se hrálo o chvilku déle, tak si myslím, že jsme ještě zápas otočili. Gol na 4:4 dal z penalty matador Poborský po faulu na mladíčka Trachtu.