13.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Kameňák se dočkal sedmé podzimní výhry, hosté otočili duel ve Čtyráku

21
Mužstvo Kamenného Újezdu ve 13. kole III. třídy navázalo na domácí výhru a zvítězilo na půdě čtyřdvorské rezervy 2:1. Domácí poslal do vedení z kraje zápasu gólem Matuška, po deseti minutách už ale bylo srovnáno, když vyrovnal Augusta. Po změně stran ovšem hosté skóre otočili díky brance Fouska a odvezli si důležité tři body.

TJ Sokol Kamenný Újezd B
Milan Svobodný (trenér): Začátek jsme prospali. A to doslova jelikož jsme měli dokopnou společně s A týmem. Cca po 25 minutách se kluci na čerstvém vzduchu rozdýchali a rozhýbali. Srovnali jsme na 1:1 a pak si myslím že už jsme byli lepším týmem až do konce utkání. Domácí hrozili z brejků a hlavně po stranách měli šikovné rychlé kluky, ale naštěstí pro nás řešili nadějné situace zbrkle. Ve středu hřiště jsme je přehráli. A tak jsme nakonec odvezli tři body a po podzimu třetí příčku. Většinu našich zápasu je nejlepším hráčem celý tým včetně lavičky!!! A tentokrát to platilo doslova!