11.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

B- tým Kamenného Újezdu přestřílel Nové Hodějovice

23

Rezerva Kamenného Újezdu zvládla útkání na půdě Nových Hodějovic, kde po prvním poločase držela luxusní čtyřbrankový náskok po čístém hattricku Červonyje a brance Kuryliuka. Domácí sice ve druhém poločase snížili díky dvěma brankám Trachty, navíc už se ale nezmohli a hosté si odvážejí výhru 4:2.

TJ Sokol Kamenný Újezd B
David Augusta (hráč): Očekávali jsme vyrovnaný zápas, ale věřili jsme si že v této sestavě můžeme naplno bodovat. V prvním poločase se nám dařila kombinace a tlačili jsem se do vápna.To vedlo k několika situacím které jsme zužitkovali. A mohli jsem přidat další za to soupeř neměl nic. Na začátku druhého poločasu jsme nevyužili dvě šance a k tomu v 65 minutě hned několika hráčům došel kyslík. Hodějovice začali dostupovat a vstřelil branku která je nakopla a začali nás přehrávat. Vytvořili si několik šancí. Tentokrát jsme v brance měli skutečného brankáře a ne hráče z pole. Filip několik šancí zlikvidoval a tak díky němu a výkonu v první půlce bereme zaslouženě tři body. Musím se ještě vyjádřit k mladým rozhodčím kteří odřídili zápas velmi dobře, všichni by jsme uvítali podobnou delegaci na každý zápas.