10.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Kamenná rozstřílela Koloděje na jejich hřišti, třikrát se trefil Smolen s Hanzalem

25

V 10. kole III. třídy podlehli fotbalisté Koloděj favorizované Kamenné 0:8. Hosté šli do vedení už ve druhé minutě zásluhou Smolena. Vývoj utkání se zlomil těsně před poločasem, kdy se prosadil hostující Hanzal a na něj navázal Syrovátka. Po přestávce zkompletoval hattrick Jan Smolen a Michal Hanzal.

TJ Sokol Kamenná
Michal Hanzal (hráč): V sobotu jsme zavítali na výlet do Koloděj. V první řadě musím vyzdvihnout a pochválit kvalitně připravené hřiště, teď si nedělám srandu, ale od poslední návštěvy, kdy jsme proti sobě změřili síly se v Kolodějích zaměřili na úpravy hřiště a bylo to znát. Před zápasem jsem říkal spoustě lidem, že tam mají jedno z nejhorších hřišť vůbec, ale beru zpět! Vyjeli jsme autobusem a přidala se k nám pěkná skupinka fanoušků (tímto bych jim chtěl moc poděkovat) a chtěl bych slíbit, že uděláme vše proto, abychom naplnili náš sen a Kamenná příští rok mohla kopat Okresní přebor. Ale dost řečí okolo a jdeme na utkání. Zápas začal nejlépe jak mohl! Valíček našel krásným centrem Smolena ml., který ukázal chladnokrevné zakončení a míč končil v bráně - 0:1. Ve 28. minutě jsem dostal krásný brejkový balon od Syrovátky za obranu, obešel jsem golmana a stav se měnil na 0:2. O pět minut později využil samostatný útěk Syrovátka, který se v těchto situacích nemýlí a skóre se opět měnilo 0:3. Z naší strany to bylo asi vše, ale nutno podotknout, že domácí si vypracovali také nějaké akce a do šaten se mohlo odcházet klidně za stavu 3:3. Do druhé půle jsme chtěli nastoupit ve větším tempu a zápas totálně zlomit na naší stranu…to se povedlo! Musím říci, že soupeř si druhý poločas nevypracoval vůbec nic a nám se podařilo přidat ještě pět branek (většina jak přes kopírák) ze samostatných úniku. Chtěl bych pochválit celý tým, ale musím vyzdvihnout přeci jenom jedno jméno - Tomáš Kačírek hrál po dlouhé době a vůbec to na něm nebylo znát! V naši středové záložní řadě vynikal dravostí, myšlenkou a svou poctivou prací. Další zapas přivítáme doma Lišov. Asi nás nečeká nic lehkého, ale věřím že zápas zvládneme a bude se na co koukat.

SK Koloděje nad Lužnicí
L. Polida [-] - K. Kohout [-] , J. Vanda [-] , J. Deák [-] , R. Marhoun [-] , A. Šejba [-] - A. Baťha [-] , J. Deák [-] , J. Horký [-] , M. Bělský [-] - M. Al-Aita [-]

P. Brousek [-] - M. Hanzal [-] , M. Syrovátka [-] , R. Valíček [-] , J. Kunágl [-] , T. Kačírek [-] , J. Smolen ml. [-] , P. Randa [-] , J. Smolen st. [-] , M. Baloun [-] , R. Dobeš [-]

ŽK: 30. K. Kohout , 59. R. Marhoun - 90. T. Kačírek .
Hráči zápasu: M. Hanzal , T. Kačírek , J. Smolen ml. .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: PRIMUS Miroslav - POLIDA Václav (N), SYROVÁTKA František (N).