10.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

--

24

Na vítězství v Mokrém z posledního kola navázal Černý Dub nejlépe, jak mohl. V 10. kole III. třídy porazil osmé Hodějovice jasným výsledkem 12:4. Po poločase to bylo pouze 4:2, ovšem ve druhé půli domácí rozjeli brankostroj. Tomu výrazně napomohl domácí Milan Ďurica, který ve druhé půli vstřelil čtyři branky. Černý Dub je po vítězství stále na druhém místě tabulky.

TJ Slovan Černý Dub
David Přibyl (hráč): Úvod zápasu se nám povedl, ale po cca deseti minutách se nám vytratila souhra obrany a středu zálohy. Po změně v rozestavění jsme si naštěstí do poločasu vzali vedení zpět. Po změně stran Hodějovice zřejmě odešli fyzicky a my jsme po zásluze nastříleli celkem 12 gólů. Měli bychom se ale poučit z chyb a komunikace směrem dozadu!

M. Schuster [-] - O. Tomáš [-] , M. Horák [-] , M. Ďurica [-] , P. Snížek [-] , P. Kaše [-] , D. Přibyl [-] , M. Švercl [-] , P. Kuba [-] , V. Anderle [-] , J. Dědina [-]