9.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Kamenná porazila Mladé 4:2 a dál vede tabulku

24

Fotbalisté Kamenné ani v 9. kole III. třídy nezaváhali a porazili rezervu Mladého vysoko 4:2. Vedoucí tým soutěže si už během prvního poločasu vypracoval vedení 4:0. Ve druhém poločase už jen domácí snižili na rozdíl dvou branek. Kamenná si díky této výhře v čele soutěže opět vypracovala náskok tří bodů.

TJ Sokol Kamenná
Michal Hanzal (hráč): K zápasu jsme chtěli přistoupit lépe než na jaře, kde jsme v Mladém prohráli 4:1….nebudu to nějak natahovat, protože celý zápas jsme byli lepší na míči a kontrolovali jsme hru. První branka padla po rohovém kopu, kde ve velkém vápně Kunágl zpracoval balon a nekompromisní střelou k levé tyči nedal gólmanovi žádnou šanci. Druhý gól přidal Syrovátka po nádherné individuální akci, kde si přebral balon zamířil si to do velkého vápna a prošel snad přes čtyři hráče a střelou z úhlu měnil skóre na 0:2. Naše obrana až na pár ojedinělých chybiček zahrála velmi slušně a není divu že máme nejlepší obranu v soutěži. Mladé se trápilo a nevěděli si s naší obranou rady. Třetí gól přidal Valíček a čtvrtou brankou po krásné přihrávce Kořínka zpečetil Hanzal únikem konečné skóre prvního poločasu. Druhý poločas byl od nás spíše takový vypuštěný, střídalo se a bylo to znát. V závěru jsme dostali dvě hloupé branky, ale bereme tři body a jedeme dále…

SK Mladé B
M. Eliáš [-] - M. Pešek [-] , L. Szojka [-] , A. Němec [-] , D. Račák [-] - M. Zemek [-] , M. Hanetšlégr [-] , M. Schuster [-] , T. Brozman [-] - P. Ira [-] , J. Kotzina [-] -

P. Brousek [-] - M. Hanzal [-] , M. Syrovátka [-] , V. Kořínek [-] , J. Kunágl [-] , R. Valíček [-] , J. Smolen ml. [-] , P. Randa [-] , J. Smolen st. [-] , M. Baloun [-] , R. Dobeš [-]

ŽK: 45. M. Schuster , 70. L. Szojka - 72. R. Valíček .
Hráči zápasu: P. Randa , R. Dobeš .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: RYŠLAVÝ Jaroslav - HLAVÁČ Josef (N), SYROVÁTKA František (N).