7.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

Kamenná rozebrala rezervu Čtyráku deseti góly, v utkání padly tři vlastní góly

89. M. Baloun (vl.) - 25. M. Hanzal , 27. V. Bašta , 46. V. Bašta , 63. V. Bašta , 70. D. Sobolík (vl.) , 71. J. Kunágl , 76. M. Hanzal , 80. M. Syrovátka , 88. J. Smolen ml. , 90. Z. Svoboda (vl.)
20

Fotbalisté TJ Sokol Kamenná zvítězili v 7. kole nad rezervou Čtyř Dvorů 10:1. Hosté si důležité vedení vypracovali v polovině první půle. Nejprve se trefil Hanzal a chvíli po něm Bašta. Ve druhé půli už existovalo jen jedno mužstvo a hosté ve druhé půli nasázeli osm branek. Vlastimil Bašta zkompletoval hattrick a Michal Hanzal přidal dvě branky. Zajímavostí je, že v zápase padly tři vlastní góly.

SK Čtyři Dvory České Budějovice B
T. Písko [-] - Z. Svoboda [-] , J. Šíma [-] , P. Jirák [-] , D. Sobolík [-] , L. Zvánovec [-] , J. Valenta [-] , M. Matušek [-] , L. Hartl [-] , P. Karlíček [-] , L. Polesný [-]

TJ Sokol Kamenná
P. Brousek [-] - R. Petr [-] , M. Hanzal [-] , P. Randa [-] , J. Smolen ml. [-] , R. Valíček [-] , V. Bašta [-] , J. Kunágl [-] , M. Baloun [-] , M. Syrovátka [-] , P. Bartizal [-]

Hráči zápasu: M. Hanzal , V. Bašta , M. Syrovátka , M. Baloun .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: POJAR Pavel - BEZPALEC Václav (N), SYROVÁTKA František (N).