4.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Hattrick Trachty. Nové Hodějovice si v derby poradily s béčkem Mladého

21

Fotbalisté Nových Hodějovic porazili rezervu Mladého 3:1 a uspěli podruhé v řadě. Hosté vedli po dvou gólech Trachty po prvním poločase 2:1. Zkraje druhé půle zkompletoval hattrick opět vynikající Trachta a pojistil výhru hostů.

FC Nové Hodějovice
Facebook: Co se týče komentáře, tak se jednalo o zápas se spoustou šancí. Hosté se dostali do vedení v 1. a 10. minutě. Zhruba do třicáté minuty měli ještě několik příležitosti, které nedotáhli do konce. Problémy dělal soupeři hlavně rychlonohý Trachta, kterého pravý obránce domácích těžko chytal. Domácí snížili z penalty. Pak měli několik šancí, ale nedali. Na opačné straně trefil hostující Aleksandrov tyčku hlavou. Druhou půli otevřeli hosté gólovou šancí, kdy ve vápně doklepával Trachta míč a zvyšoval na 3:1. Hodějovice pak ještě trefily tyč z trestňáků. Na druhé straně tyčku trefili i domácí a měli několik výrazných šancí. Výrazně podržel hosty i brankář Nechvátal.