3.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

--

--

Mokré řádilo a čtyřmi góly sestřelilo rezervu Mladého, rozhodnuto bylo po půlhodině

20

Fotbalisté Mokrého zvládli vítězně domácí zápas, když si poradili s béčkem Mladého v poměru 4:2. O osudu utkání bylo jasno už po jednatřiceti minutách, Domácí během nich totiž třikrát skórovali a skvěle rozjeté utkání dovedli do vítězného konce. Dvěma góly se blýskl Štumbauer.

TJ Mokré
Facebook: Poměrně pohodový zápas, který byl většinu času v naší režii. V první půli to prakticky bylo na jednu branku, druhý poločas už jsme se prosazovali o něco složitěji. Hostům pomohlo snížení, závěr byl ale zase náš. Jsme rádi, že máme první výhru, protože ani předchozí dva zápasy ve velmi omlazené sestavě nebyly herně špatné.

TJ Mokré
D. Hrádek [-] - O. Fošum [-] , L. Stárek [-] , R. Rottner [-] , T. Alexa [-] , P. Štumbauer [-] , P. Alexa [-] , P. Dvořák [-] , L. Tancer [-] , R. Beneda [-] , L. Bohatý [-]

SK Mladé B
M. Jungwirth [-] - T. Brozman [-] , L. Szojka [-] , M. Pešek [-] , J. Kudlata [-] - D. Račák [-] , J. Kotzina [-] , A. Kolář [-] , M. Schuster [-] - J. Vítek [-] , J. Kouba [-]

ŽK: 49. T. Brozman , 53. J. Kotzina .
Hráči zápasu: P. Štumbauer , P. Alexa .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: MAREŠ Ondřej - MATĚJKA Zdeněk (N), MAREŠ František (N).