3.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Černý Dub rozstřílel Lišov 7:1 a má druhou výhru v sezoně

20

Fotbalisté Černého Dubu porazili ve 3. kole III. třídy rezervu Lišova 7:1 a vyhráli druhý zápas ze tří v nové sezoně. Domácí se ujali vedení už v 7. minutě díky gólu Ďurici. Do konce půle se trefil ještě Horák a Schneider. Ve druhém dějství přidali domácí další branky a pohodlně si dokráčeli pro tři body. Černý Dub má po třech kolech šest bodů a je na druhém místě tabulky. Rezerva Lišova poprvé prohrála.

TJ Slovan Černý Dub
David Schneider (hráč): Lišov "B" k nám přijel jako neporažený tým se skórem 10:2 i proto jsme do zápasu vstupovali zodpovědně. Podařilo se nám dát rychle dva góly a do kabin jsme šli s vedením 3:0. V sestavě máme hodně nových hráčů, drobet se ještě sehráváme, ale věřím, že si to postupem sedne. Ve druhém poločase Lišov sice snížil, ale pak jsme dali čtvrtou branku a zápas si pohlídali. Děkuji všem za bojovný výkon a soupeři za čistou hru bez vážnějších incidentů. Příští týden jedeme do Nových Hradů potvrdit narůstající formu. Nejlepší hráči zápasu Michal Schuster a Michal Švercl. Zaslouženě.

M. Schuster [-] - M. Ďurica [-] , M. Liebl [-] , M. Švercl [-] , M. Horák [-] , D. Přibyl [-] , V. Welser ml. [-] , P. Hošna [-] , J. Vančura [-] , P. Snížek [-] , J. Dědina [-]

SK Lišov B/Štěpánovice
D. Brtna [-] - J. Mandík [-] , M. Faktor [-] , D. Kroutil [-] , P. Martinec [-] , . Průša [-] , P. Vávra [-] , D. Martínek [-] , V. Kopačka [-] , M. Zabilka [-] , M. Novotný [-]

ŽK: 62. J. Vančura - 12. M. Novotný , 30. L. Burda .
Hráči zápasu: M. Schuster , M. Švercl .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: RYŠLAVÝ Jaroslav - KRČMÁŘ Jiří (N), FIKTUS Miroslav (N).