16.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2022-2023

Heřmanice si pohlídali vítězství nad Dolním Benešovem

1

V sobotním duelu se nakonec vyvrbil očekávaný výsledek, domácí vyhráli 2:0

V prvním poločase měli převahu spíše domácí

Začátek zápasu přinesl sympatický výkon na obou stranách, nicméně domácí měli jednoznačně více ze hry. Heřmanice po většinu zápasu kontrolovali vývoj utkání, a na rozdíl od hostů se jim povedlo vytvořit si i vyložené šance, ze kterých skórovali.

Druhý poločas byl víceméně vyrovnaný

Hosté se v druhé půli bránili a svého soupeře ohrožovali převážně střelami zdálky. Domácí v prvním poločase spoustu šancí zahodili, takže výsledek mohl být klidně v jejich prospěch vyšší než ten konečný 2:0.