2.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Černilov vyhrál i svůj druhý zápas

11

Černilovu I.B třída zatím sedí. Po dvou kolech mají 6 bodů a skóre 8:1. Vamberku doma nedělili šest branek. Na výhře měli velký podíl dvougoloví střelci Aleš Roubal a Kryštof Holeček.

FK Černilov
Jaroslav Kosina, trenér: Domácím se povedl vstup do utkání a po rychle vstřelených gólech prakticky rozhodl celý zápas. První poločas skončil 6:0. Druhý poločas byl v udržovacím tempu. Hrál se fotbal mezi vápny a do zakončení už se ani jeden tým nedostával. Ve druhém poločasu padl jediný gól a to do sítě domácích. Výsledek 6:1 odpovídá dění na hřišti a 3 body se počítají.

TJ Baník Vamberk
Ladislav Falta, Vedoucí týmu: Těžko se hledají slova když Vám domácí během 20 minut vstreli 4 branky a je po zápase. Prostě nás přehráli jednoduchosti a naši neskutečnou naivitou. Takhle se budeme trápit každý zápas pokud přístup hráčů bude jako dnes. Aspoň ve 2 he půli jsme jakžtakž hráli abychom nedostali větší příděl ale i domácí polevili ze své hry . Musíme si to urvat sami jinak tady nemáme co dělat. Čeká nás velmi těžká a tvrdá práce ve všech směrech co fotbal sebou přináší.