7.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2022-2023

--

--

Bělohrad nabírá formu. Doma jasně zdolal Třebeš

15

Fotbalisté Lázní Bělohrad v posledních kolech ukazují dobré rozpoložení a bodový zisk přidali i na domácím hřišti. Proti nováčkovi z Třebše vstřelili šest branek a připsali si jasné vítězství.

Povedený bělohradský start do zápasu

Domácím vyšel vstup do utkání a už v šesté minutě je poslal do vedení Odvárko. A když o čtyři minuty později zvýšil na 2:0 z penalty Tomáš Nezbeda, nevypadalo to s hosty z Třebše dobře. Do zbytku prvního poločasu už však branka nepadla, a tak Bělohrad na poločasovou přestávku odcházel s pohodlným vedením.

Šest branek ve druhém poločase

Po změně stran bylo k vidění šest branek, přičemž čtyři na straně domácích. Oba mužstva se snažila hrát fotbal a na podmáčeném terénu se tak diváci dočkali zajímavé podívané. Zasloužené vítězství 6:2 si nakonec zaslouženě připsali Bělohradští.

SK Lázně Bělohrad
Tomáš Marek, trenér: "Povedly se nám úvody obou poločasů, kdy jsme vždy vstřelili dvě rychlé branky. Třebeš i za nepříznivého stavu chtěla hrát fotbal, a tak si myslím, že i přes nepřízeň počasí a podmáčenému trávníku se nehrál špatný zápas. Jsme rádi za tři body a děkujeme fanouškům, kteří nás i v tomto deštivém dni přišli podpořit."

TJ Sokol Třebeš B
Lukáš Michal, trenér: "Nezvládli jsme vstup do obou poločasů a dostali jsme v začátku každého z nich dva góly. Soupeř byl dnes jednoznačně lepší a měl zápas pod kontrolou. Gratulujeme jim ke třem bodům."

M. Dobřichovský [-] - T. Nezbeda [-] (61. D. Kulhánek [-] ) , P. Horáček [-] (61. M. Rychecký [-] ) , M. Wagenknecht [-] , J. Loner [-] (75. A. Balcar [-] ) , J. Kluz [-] , M. Kiec [-] (77. L. Feix [-] ) , J. Kracík [-] , V. Marek [-] , J. Odvárko [-] (75. L. Nezbeda [-] ) , J. Hrnčíř [-]

D. Hofman [-] - F. Vlkanova [-] , J. Fridrich [-] , M. Franta [-] (58. J. Jursík [-] ) , M. Cílek [-] , O. Etflaiš [-] (58. T. Téra [-] ) , M. Palma [-] , F. Císař [-] , J. Kurečka [-] , M. Farkaš [-] (61. D. Bielčík [-] ) , J. Černý [-] (58. J. Rychtár [-] )

ŽK: 43. J. Odvárko , 71. M. Rychecký , 84. L. Feix - 30. F. Vlkanova , 38. O. Etflaiš , 45. F. Císař , 55. M. Cílek .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: Prušinovský Štěpán - VÍTEK Pavel, KRIEGLER Pavel.