5.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2022-2023

Bedřichov s Moravskými Budějovicemi smírně

31

Hosté poprvé v sezóně ztratili body.

Domácí po půli vedli

Zatímco na půdě soupeře se Bedrníkům, jakožto nováčkovi I. B třídy daří, protože ve dvou zápasech neztratili ani bod, v domácím prostředí už zaznamenali všechny výsledky. Výhru, porážku a v sobotu navečer k tomu přidali také remízu. Přitom zápas proti aktuálnímu lídru tabulky se pro Bedrníky nemohl začít vyvíjet lépe, protože už po osmi minutách po brance Dominika Lengala, vedli 1:0, a když čtvrt hodiny na to, Tomáš Kourek stanovil poločasové skóre, vypadalo to, že se domácí na svého soupeře po vzájemném měření sil zcela bodově dotáhnou.

Hosté v závěru srovnali

Jenže poslední čtvrthodinka rozhodla o tom, že si oba soupeři rozdělí po bodu. Nejdřív totiž 11 minut před koncem vrátil hosty do zápasu brankou kapitán Kyzlink a za další čtyři minuty vyrovnal Svoboda, který navázal na výkon v minulém kole - 2:2.