28. R. Halámka , 29. O. Toman , 34. J. Žalud - 73. L. Sláma (vl.)
34

Domácí o své výhře rozhodli už během prvního poločasu.

Domácí po půli vedli

Do utkání vstoupili lépe hosté, byli aktivní a snažili se tlačit před Hořínkovu branku. Stoperská dvojice Landsman - Toman ovšem všechnu jejich snahu rázně likvidovala. První šťastná branka domácí celek vysvobodila ze špatné hry. Na hranici velkého vápna napřáhl Petr Beneš, do jeho "nechytatelné" rány vložil svoji kopačku domácí střelec Roman Halamka a do protipohybu hostujícího brankáře poslal míč do sítě - 1:0. Ihned o minutu později poslal přesný centr Lukáš Sláma do hostujícího vápna, našel hlavu Ondřeje Tomana a domácí vedli 2:0. Třetí branku vstřelil domácí útočník Jakub Žalud, kdy tvrdou střelou k tyči nedal Mezerovi šanci - 3:0. V tuto dobu byly Počítky jasně lepším mužstvem, mohly přidat několik branek, což se nestalo.

Domácí si vedení pohlídali

Druhý poločas příliš fotbalové krásny nenabídl. O jedinou branku ve druhém dějství se postaral domácí obránce Lukáš Sláma, kdo po rohovém kopu Polné si vstřelil vlastní branku. Počítky uhájily vítězství 3:1.

SK Transformátor Počítky
Rostislav Ptáček (vedoucí): V zápase jsme hráli pouze 30 ninut, což stačilo na vítězství. V jiných zápasech by to na body určitě nestačilo, máme co zlepšovat.

J. Hořínek [-] - L. Sláma [-] , O. Toman [-] , M. Landsman [-] , J. Peška [-] - M. Kotík [-] (81. L. Hocke [-] ) , P. Beneš [-] , O. Zajíček [-] , M. Zelený [-] (62. V. Klíma [-] ) - R. Halámka [-] (73. M. Kuřítko [-] ) , J. Žalud [-]