1.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2022-2023

V Hamrech bylo po půli jasno

25

Hosté si užili první poločas a v pohodě došli ke třem bodům.

Hosté po půli vedli

Utkání začali lépe hosté, když v 11. minutě udělal hrubou chybu v rozehrávce domácí Tomáš Novotný a Svoboda nekompromisně potrestal - 0:1. O pět minut později to bylo již 0:2, když se přesnou ranou k tyči trefil Kyzlink. Domácí se snažili o kombinační hru, ale větší šance nepřicházely. Až se vzápětí mohl dvakrát trefit David Russ, nejprve v úrovni pokutového kopu vysoko přestřelil a následně osamocen před brankou soupeře hlavičkoval pouze vedle. Také hosté mohli zvýšit náskok, ale z přímého kopu trefili břevno. Ve 30. minutě se opět po nedůrazu domácí obrany prosadil Neubauer a ten samý hráč ve 43. minutě využil odraženého balonu a zvýšil už na 0:4.

Hosté si vedení pohlídali

V druhé půli se již spíše dohrávalo. Hosté si hlídali vedení, které mohli i zvýšit, ale brankář Lukáš Benc jim více nedovolil. Kladiváři byli v křeči a nakonec nedosáhli ani čestné branky.

FC Hamry nad Sázavou
Dominik Havlík (hráč): Utkání jsme začali špatně a brzy to bylo o dva góly. Tutové šance jsme si taky příliš nevytvořili a taky přišel další trest. Dnes bylo zkrátka všechno špatně a musíme se poučit do dalších zápasů

SK Moravské Budějovice
Tomáš Kyzlink (hráč): Do zápasu jsme vstoupili velice dobře a otěže zápasu jsme pro mě překvapivě drželi celý zápas. Hráli jsme skvěle takticky a domácího favorita jsme do ničeho za celý zápas prakticky nepustili. Věřím, že to nebyl výstřel do tmy a v podobných výkonech budeme pokračovat i nadále.

L. Benc [-] - A. Zátopek [-] (46. J. Štíbal [-] ) , J. Gančev [-] , F. Chlubna [-] (72. I. Sojma [-] ) , T. Novotný [-] , P. Novotný [-] , A. Šabart [-] , J. Culek [-] (59. J. Lóži [-] ) , D. Havlík [-] , D. Russ [-] , J. Jun [-]

M. Novák [-] - K. Svoboda [-] (85. L. Stehlík [-] ) , M. Neubauer [-] , M. Pařízek [-] , J. Horecký [-] , T. Kyzlink [-] , J. Kosmák [-] (68. O. Fedra [-] ) , V. Novotný [-] (72. M. Premar [-] ) , P. Benda [-] , J. Čech [-] , M. Premar [-]

ŽK: 23. A. Šabart , 33. J. Jun - 72. M. Pařízek .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: PAVELEC Vojtěch - LANDSMAN David, ŽĎÁNSKÝ Zdeněk.