13.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2022-2023

69. M. Blatný - 56. D. Adam , 61. M. Hobza , 64. T. Hobza
16

Zápas v Budišově rozhodly tři branky hostů během osmi minut.

V prvním poločase branka nepadla

Od úvodu utkání bylo jasné, že hosté budou držet míč na kopačkách a kontrolovat hru. Hosté hrozili zejména po levé straně, a to když Tomáš Hobza posílal nadýchané obloučky za obranu, ale hostům se nepodařila vstřelit branka. Domácí zahrozili střelou Sedláčka která těsně minula branku. Další šance přišla v podobě přímého kopu, který zahrával domácí Hibš, gólman jeho střelu vyrazil před sebe a následně skrumáži se neprosadil Hrádek. Hosté zahrozili útokem, který měl na svědomí Marek Hobza, ale vychytal ho gólman Bajer. Domácí poté zahráli brejk, který neproměnil Pavlatovský, když trefil hostujícího obránce na brankové čáře. A tak se šlo do kabin za stavu 0:0

Hosté po přestávce rozhodli

Druhý poločas začal stejně jak první, hosté opět kontrolovali hru a domácí se jen posouvali v bloku. Změna skóre přišla v 56. minutě, kdy po hrubce domácí obrany proměnil svůj únik Dominik Adam - 0:1. Domácí opařeni svoji hrubkou se ještě ani nenadechli a v 61. minutě dostávají na 0:2, a to když se prosadil Marek Hobza. Hororovou desetiminutovku pro domácí završil gólem na 0:3 Tomáš Hobza. Domácím se podařilo snížit v 69. minutě, když se prosadil Michal Blatný - 1:3. Navíc se už se domácí nezmohli a i když hráli hosté od 73. minuty o deseti hráčích, když se nechal vyloučit Marek Hobza (nutno říct, že vyloučení bylo přísně), a tak utkání skončilo 1:3 pro FŠ.

FC Budišov - Nárameč z.s.
Matěj Sedláček (hráč): Věděli jsme, že s klukama z fošky nemůžeme závodit proto jsme se chtěli kompaktně posouvat v bloku a čekat na nějakou příležitost. Prohra nás mrzí, ale určitě máme vztyčenou hlavu protože jsme dodrželi pokyny trenéra a nemáme se za dnešní výkon stydět. Soupeři gratuluji k výhře a dovolím si říct, že Foška se v 1.A ,,zdrží" už jen půl roku a postoupí do KP.

SK Fotbalová škola Třebíč
Tomáš Franěk (vedoucí): V prvním poločase domácí hráči postavili na půlce kompaktní blok, který se nám dařilo překonávat přes krajní zóny. Vytvořili jsme si několik brankových příležitostí ve kterých nám chyběla kvalita v zakončení. Ze začátku druhého poločasu jsme udělali jednu změnu, kdy nevýrazného Zachy vystřídal Adam, který velice dobře pracoval na pravé straně středové řady. V 56´vstřelil vedoucí branku a opět minut později připravil brankovou příležitost M. Hobzovi. V 64´na 3: 0 zvyšoval T. Hobza. Domácím se podařilo snížit v 69´po rychlé akci středem hřiště. V 73´ byl za nesportovní chování vyloučen M. Hobza. Posledních patnáct minut jsme i v desíti hráčích soupeře přehrávali. Velice dobře jsme kombinovali a kvalitním presinkem jsme nedovolili vývoj utkání zdramatizovat a zaslouženě jsme utkání dotáhli do vítězného konce.

P. Bajer [-] - S. Dušovský [-] (70. T. Svoboda [-] ) , M. Blatný [-] , R. Hrádek [-] , Z. Mucha [-] , D. Hibš [-] , L. Horký [-] , J. Dufek [-] (15. R. Pavlatovský [-] ) , R. Šťáva [-] , M. Sedláček [-] , T. Nováček [-] (79. O. Mucha [-] )

T. Pospíchal [-] - M. Hobza [-] , J. Zahrádka [-] (64. M. Kratochvíl [-] ) , T. Hobza [-] , T. Zacha [-] (46. D. Adam [-] ) , Y. Brovchenko [-] , L. Hráček [-] (82. M. Kakur [-] ) , Š. Němeček [-] , Z. Švéda [-] , V. Lampíř [-] , K. Zerhau [-] (74. L. Raitmajer [-] )

ŽK: 77. M. Blatný - 81. V. Lampíř . ČK: 73. M. Hobza .
Počet diváků: 187. Rozhodčí: ŠETEK Jiří - NOVÁK Kamil, SVOBODA Marek.